ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011


 Nasze uaktualnienia RSS

Grazingsheep.com RSS Feed

Sun, 13 Feb 2022 21:50:10 PST
Pamiętamy wszyscy Johns Hopkins University, gdzie cały świat sprawdzał ile mamy nowych "zakażeń" i ile "śmierci" związanych z COVID-19? Od dekad ten uniwersyter jest zaangażowany w przeróżne badania...
Thu, 20 Jan 2022 23:53:30 PST
Na wniosek o udostępnienie danych statystycznych n/t śmierci spowodowanych wyłącznie chorobą COVID-19, brytyski urząd statystyczny,ONS (Office for National Statistics), udostępnił liczby zgonów...
Sun, 14 Dec 2021 20:53:30 PST
Obecnie, tzw. "zakażenia" są w Senegalu na poziomie zerowym. Media głównego nurtu załamują ręce, że ludzie w krajach afrykańskich wahają się brać szczepionkę...
Sun, 04 Jul 2021 20:01:15 PST
WhatsApp - własność Facebooka - został ukarany na rekordową sumę 267 milionów dolarów przez irlandzką organizację obserwującą użycie danych za nieuczciwe...
Sun, 21 Jun 2021 20:04:00 PST
CDC (Centers for Disease Control) jak również FDA (Food and Drugs Administration) odwołały test PCR firmy Innova. Wielka Brytania wydała ponad 3 miliardy funtów na ich zapotrzebowanie na te...

GLOBALIZM, NOWY ŚWIATOWY PORZĄDEK

Elity władzy, ONZ, EU, banki, Watykan, iluminati, masoni, ruch ekumeniczny, "ekologia" (bogini Gaia), ogólnoświatowa religia, stan policyjny, bilderberg...

NWO wrenchPowyżej widnieją luźne nazwy organizacji, ruchów, trendów, itp., które zdają się być, w niektórych przypadkach przynajmniej, dosyć odległymi sobie ciałami, czy zjawiskami. Co te wszystkie fenomeny mają z sobą wspólnego? Krótko mówiąc, dążą do zjednoczenia całego świata w jenym, feudalnym systemie, gdzie władza będzie sprawowana przez elitę "oświeconych", którzy wiedzą lepiej jak ty i ja mamy żyć, co mamy jeść, w co wierzyć, jak i kiedy się kochać, czy jak się ubierać. Jeśli brzmi to dla kogoś jak koncept wzięty z opowiadania Sci-Fi, to wystarczy poczytać dostępne zapiski ludzi, którzy mają największy wpływ na kształt dzisiejszego świata (nie, to nie są prezydenci największych światowych mocarstw...).
 

Zbiór różnych tematów

MSK (Międzynarodowy Sąd Kryminalny), ONZ, Technologie, Terroryzm, Stan Policyjny, Tajne Stowarzyszenia
 

2017
 

Rewolucja Bolszewicka - 100 Lat Później - [2017.10]

Plany zamachów, akcji wywrotowych, ataków w miejscach publicznych w stulecie rewolucji październikowej.

Oprac.: RKiver

2014
 

Spotkanie Bilderberg 2014 - [2014.05]

Kilka słów na temat tegorocznego spotkania Bilderberg w Kopenhadze oraz lista gości.

Oprac.: RKiver

Fałszywa Flaga - [2014.04]

Jak podpić serca populacji. Potrzebne jest zewnętrzne zagrożenie, aby zjednoczyć naród pod flagą [wstaw nazwę swojego kraju tutaj].

Oprac.: RKiver

2013
 

Spotkanie Bilderberg 2013 - [2013.06]

Rekordowe liczby obserwatorów ściągają w okolice hotelu The Grove w Hertfordshire, w Anglii, zmuszając zwrócenie uwagi mediów na "nieistniejące" spotkanie "nieistniejącej" grupy.

Oprac.: RKiver

2011
 

Były Członek Amerykańskiego Kongresu: ‘Widziałem Oddziały NATO Dekapitujące Libijczyków’ - [2011.09]

Walter Fauntroy oświadcza, że był świadkiem szokujących zbrodni wojennych

Oprac.: Paul Joseph Watson / Infowars.com

Bilderberg 2011: Kryminalna Tyrania Obnażona - [2011.06]

Elita usiłuje się kryć przed oczami świata

Oprac.: RKiver

Czytamy Wasze Myśli... (Tak Nam Się Przynajmniej Wydaje!) - [2011.05]

Technokratyczna szarlataneria nowej kasty szamanów...

Oprac.: RKiver

“Arabska Wiosna”, Przewroty Fundowane Przez USA i Zachód - [2011.04]

Działalność wywrotowa, obalanie rządów suwerennych państw, terroryzm dokonywany przez grupy frontowe i więcej...

Oprac.: RKiver

2010
 

Biokratyczna Utopia - Część 1: Pruscy Grenadierzy - [2010.09]

Niegasnące marzenie elity/arystokracji o genetycznej manipulacji ludzkości.

Tłum.: RKiver

Biokratyczna Utopia - Część 2: Książka z 1913 Roku - [2010.10]

Książka z 1913 roku potwierdza, że dzieciobójstwo jest ojcem współczesnej eugeniki.

Tłum.: RKiver

2009
 

Bilderberg 2009 - [2009.07]

Krótka nota n/t spotkania Bilderberg 2009.

Oprac: RKiver

2008
 

Bilderberg 2008 - [2008.06]

Tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg w USA. Troche ogólnych informacji na temat Bilderberga 2008 i nastawienia mediów to tej grupy, oraz lista uczestników spotkania.

Oprac: RKiver

2006
 

Bilderberg 2005 W Zdjęciach - [2006.05]

Spotkanie Grupy Bilderberg w 2005 ilustrowane zdjęciami i uwagami na temat kogo/co przedstawiaja. Artykuł zawiera również informacje na temat planowanych rozmów na tegorocznym spotkaniu (czerwiec 2006), nieco podłoża tej grupy, oraz listę gości ubiegłorocznego spotkania. (Uwaga: strona zawiera dużo zdjęć, stąd załadowanie strony może zająć chwilę.)

Opracowanie: RKiver

2005
 

Iluminaci - Co Oni Wiedzą? - [09.2005]

Jest to nieco chaotyczny zbiór informacji i obserwacji na temat rządzącej światowej elity. Może jednak pomóc czytelnikowi zdać sobie sprawę, że takie siły rzeczywiście istnieją i kontrolują wiele aspektów naszego życia. Artykuł jest osadzony w kontekscie gry planszowej Stevena Jacksona, Illuminati.

Oprac: RKiver

11 Wrzesień 2001 - Niewygodni Świadkowie - [08.2005]

Coraz więcej dowodów pojawia się w odniesieniu do wypadków z 9/11. Coraz więcej ludzi wychodzi na światło dzienne i dodaje swoje przeżycia, obserwacje i inne informacje na temat tych niesławnych wypadków. Wielu zdaje sobie sprawę, że naświetlenie tych zagadnień może polepszyć sytuację w odniesieniu do powszechnego stanu wiedzy na ten temat i przyczynić się do obudzenia śpiących królewiczów i księżniczek z ich letargicznego snu. Ujawnia to również świetnie rolę mediów w tym spisku - bo trudno to inaczej nazwać. Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu...

Autor: Christopher Bollyn / Tłumaczenie i komentarz: RKiver

Terroryzm - cz. I - [07.2005]  

W świetle ostatnich ataków terrorystycznych w Londynie ten temat zdaje się być na czasie. Te ostatnie wydarzenia stały się motywacją do wzięcia tego zagadnienia na paletę. M.in. będziemy usiłowali odpowiedzieć na kilka pytań, które powinny być zadane przez policję, służby, rządy, prasę i telewizję. Jak dotąd są zadawane jedynie przez niektóre alternatywne i niezależne grupy, organizacje i badaczy.

Oprac: RKiver

Grudniowe Tsunami - [01.2005]

Troche informacji w szerszym kontekscie na temat tsunami w Azji. Informacje, które niekoniecznie znajdą sie w waszych gazetach, doniesieniach telewizyjnych, czy radiowych. Również troche obserwacji i przemyśleń związanych z tą niedawną tragedią.

Oprac: RKiver

2004
 

Jakie "Obozy Śmierci"? (czyli, "odgrzane przeboje") - [09.2004]

Polityka demonizacji Milosevica, byłego rządu Jugosławii i Serbów jest kontynuowana przez media zachodnie. Szczególnie w przeddzień odnowienia procesu Milosevica należy przygotować publikę i "przypomnieć im" jakim był potworem. Jest to dobry przykład i unaocznienie opłakanego stanu mediów, które, jeśli nie okłamują nas otwarcie, to (w najlepszym przypadku) bezkrytycznie zamieszczają fałszywą informację, bez żadnej weryfikacji rzeczywistego stanu.

Oprac: RKiver (w oparciu o materiały stron TENC)

Bilderberg: Kto Rządzi Światem - [06.2004]

Bilderberg to luźna grupa luminarzy światowych finansów, ekonomi, polityki i akademi. Tajne spotkania tej grupy odbywają się corocznie, ale media są bardzo skąpe w informacje o ich zgromadzeniach pomimo, że byłby to wspaniały temat na kaczkę dziennikarską - jeśli nie coś bardziej dogłębnego i interesującego. Fakt takiego grobowego milczenia jest interesujący sam w sobie.

Oprac: RKiver

Myśli i Doniesienia w 15 Rocznicę Wydarzeń na Tian An Men - [06.2004]

Kilka doniesień i myśli związanych z 15 rocznicą krwawych wydarzeń na placu Tian An Men w Pekinie w 1989 roku. Protesty studentów w 1989, to tylko jedno z wielu wydarzeń; Chiny ciągle zaciskają kleszcze wokół dysydentów i działaczy demokratycznych; cenzura jest codziennością życia w Chinach; czego możemy się nauczyć, co wywnioskować z tej sytuacji...

Oprac: RKiver   

2003
 

Międzynarodowy Sąd Kryminalny - [10.2003]

Oto krótkie podsumowanie problemów legalnych z MSK w Hadze, który stoi w bezpośredniej sprzeczności z większością zachodnich systemów legalnych, oraz z narodową suwerennościa. Artykuł napisany z perspektywy mieszkańca USA, odnoszący się jednak do większości systemów europejskich i wielu innych na świecie.

Tłum: RKiver

Zasłyszane i Widziane - [10.2003]

To jest jeden z "przedruków" organizacji Nowe Szaty Cesarza na naszych stronach, pochodzący z 1999 roku. Artykuł Diane Johnstone opisuje potworne przeinaczenia w medianch na temat sytuacji w Jugosławi podczas wojny bałkańskiej.

Autor: Diane Johnstone / Tłumacz nieznany

Chiny: Kamera Na Każdym Rogu - [07.2003]

Model stanu policyjnego - czyżby tak różny od tego, co znamy ze swoich własnych podwórek (gdziekolwiek czytelnik może się znajdować). Nasza własna korespondencja z Chin.

Oprac: RKiver

Gary Kah: Odkrywając ksztalt Nowej Globalnej Cywilizacji - [03.2003]

Tłumaczenie periodycznego listu do czytelników publikowanego na stronach Gary'ego Kah, badacza nowego światowego porządku, kultów, okultu, New Age i pokrewnych zagadnień z perspektywy ewangelicznego chrześcijaństwa. Gary i jego współpracownicy przybliżają nam problemy powstające wraz z wyłanianiem się nowej, światowej religji. 

Autor: Gary Kah / Tłum: Michał W.

2002
 

Gdzie Się Podziały Wszystkie Ciała? - [09.2002]

"Przedruk" artykułu organizacji Nowe Szaty Cesarza z 1999 roku. Uważamy, że temat jest jak najbardziej na czasie, mimo że artykuł pochodzi sprzed kilku lat. 

Autor: Gen. Lewis MacKenzie / Tłumacz nieznany

Trybunał W Hadze Wykoleja Się - [07.2002]

Interesujące rewelacje na temat procesu Slobodana Milosevica w Hadze. O co tu naprawdę chodzi?!

TENC / Tłum: RKiver

Kryzys Nadchodzi - Finanse 2002 - [01.2002]

Niepokoje i niewesołe prognozy finansowe w globalnej perspektywie.

Oprac: Michał W.

Wcześniejsze artykuły...
 

Globalizm, ONZ - [2000]

Artykuł z uaktualnienia elektronicznego wydawnictwa Koinonia House na temat zamierzeń i planów ONZ.

KHouse / Tłum: RKiver

Nowe Technologie i Tendencje [Własne opracowanie] [1998]

Zarys/szkic niektórych problemów wyłaniających się zza horyzontu. Ten artykuł zdecydowanie domaga się odświeżenia. Tyle nowych tendencji i trendów pojawia się niemal każdego dnia, że trudno pozostać z nimi "na bieżąco" w tym natłoku informacji. Ale może to posłużyć za odskocznię do stwierdzenia jak daleko posunęliśmy się w tym zakresie w ciągu ostatnich kilku lat - możecie to potraktować jak zamrożoną klatkę filmową.

Oprac: RKiver

Artykuły Dr Stana Monteitha / Radio Liberty

Globalizm, tajne stowarzyszenia, Iluminati, masoneria, kontrola populacji

Dr Stanley Monteith jest byłym lekarzem, pediatrą. Jego program Radio Liberty zajmuje się takimi zagadnieniami jak dochodzenie prawdy w zakresie historii, polityki, edukacji, medycyny i zakulisowych działań, nurtów i tendencji kulturowych w naszych czasach i na przestrzeni dziejów. Jego coraz popularniejszy program, Radio Liberty, można odbierać na wielu stacjach w USA, na falach krótkich, oraz poprzez Internet. Ma swoich słuchaczy na całym świecie, włącznie z Polską.

Radio Liberty posiada, oprócz codziennych programów emitowanych na żywo, przez radio, oraz Internet, ponad miesiąc zarchiwizowanych programów w formacie mp3.

Adres stron Radio Liberty: www.radioliberty.com
Wiecej informacji (w j. ang.) znajdziecie na w/w stronach. Materiały Radio Liberty należą do kategorii tych, które dadzą wam podstawy do zrozumienia tego co się obecnie dzieje na świecie w sferze polityki, ekonomii, duchowości/religii, oraz wyłaniającego się nowego, światowego porządku/rządu. Poniżej znajdziecie kilka tłumaczeń miesięcznego wydania listu Radia Liberty.

Kamienny Monument z Georgii [Tłumaczenie artykułu] - [11.2001]

Wytyczne okultu dla 'nowej ery'.

Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: Michał W.

Co to jest demokracja - kilka mysli [Tłumaczenie fragmentu]

Polityka, ustroje. Kilka myśli na temat demokracji. Fragment miesięcznego listu.

Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

Co to jest Kontrola Populacji? [Tłumaczenie fragmentu]

Kontrola populacji. Tłumaczenie fragmentu miesięcznego listu z listopada 1998.

Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

Geneza i Cele ONZ [Tłumaczenie miesięcznego wydania]

Powstanie i cele ONZ. Tłumaczenie miesięcznego listu z sierpnia 2000.

Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

Eugenika - rywalizacja z Bogiem [Tłumaczenie miesięcznego wydania]

Eugenika, rywalizacja z Bogiem, tysiącletnia rzesza i światowy rząd. Tłumaczenie miesięcznego listu z września 2000.

Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

Masoneria, Illuminati - co wiemy na ich temat? [06.2002] [Tłumaczenie miesięcznego wydania]

Analiza elit władzy. Z wykorzystaniem badań Dr. Dennisa Cuddy. Tłumaczenie większości miesięcznego listu z kwietnia 2001.

Autor: Dr. Stan Monteith, Dr. Dennis Cuddy / Tłum: Michał W.

Elity i ich wplyw na swiat [Tłumaczenie miesięcznego wydania]

Analiza elit, ich siła i wpływ na Amerykę i świat. W oparciu o traktat Dr. Dennisa Cuddy. Tłumaczenie miesięcznego listu z lipca 2001.

Autor: Dr. Stan Monteith, Dr. Dennis Cuddy / Tłum: RKiver

 

Inne...

Cokolwiek nie znalazło swojego miejsca w innych podsekcjach... 

Cytaty Globalistów, i więcej

Jak tytuł wskazuje; zbiór cytatów, które mogą niektórym ludziom otworzyć oczy na mentalność ludzi, którzy popychają nas w stronę ogólnoświatowego rządu.

Oprac: RKiver

"Archiwum Nowego Światowego Porządku"

Archiwum dokumentujące istnienie wielu pozycji, które mogą komuś pomóc dostrzec zjawiska omijane w codziennej prasie i doniesieniach telewizyjnych, czy na portalach dużych korporacji zajmujących się "żurnalizmem", "doniesieniami", itp. Są to zasoby, które wymagają jeszcze dużo pracy, ale w miarę możliwości i dostępnego czasu, będziemy dodawać nowe pozycje i usprawniać tę sekcję tak, aby jak najlepiej służyła badaczom i dociekliwym...

Oprac: RKiver