ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011


 


“Arabska Wiosna”, Przewroty Fundowane Przez USA i Zachód

Al Kaida jako instrument globalistów

Autor: RKiver, Grazingsheep.com, 2011.04 / Language: Polish
 

“Arabska Wiosna”, Przewroty Fundowane Przez USA i Zachód

Głowy państw, organizacje, alternatywne media, a obecnie również media głównego nurtu wskazują na to, co staje się coraz bardziej oczywiste: "Arabska Wiosna" jest wytworem Zachodu, a głównie amerykańskich organizacji, które fundują i szkolą grupy działające pod przykrywką "demokratycznych" ruchów i organizacji, oraz organizacji i grup "praw człowieka". Ich prawdziwe cele mają jednak charakter wywrotowy.

Nie należę do sympatyków Gaddafiego, który obnosi się jak pajac w swoich kolorowych mundurkach i zdecydowanie jest dyktatorem, którego nie życzę zadnemu państwu. Jest jednak dokładnie tym typem dyktatora, który jest "w użyciu" przez zachodnie imperium i, podobnie jak jego koledzy po fachu w Północnej Korei, Iranie itd., jest w dużej mierze ich wytworem. Libia w ostatnich tygodniach jest znakomitym przykładem zewnętrznych machinacji w sprawach suwerennego państwa, a w następstwie, militarnej interwencji.

Historia Serbii powtarza się i wszystko działa jak w zegarku. Jeśli ktoś tego nie wiedział, to Al Kaida (wyszkolona i zaopatrzona przez specjalistów z Wielkiej Brytani, Niemiec i USA) była użyta w Serbii, mordując listonoszy, policję, pracowników miejskich i rządowych, dokonując podpaleń i gwałtów, doprowadzając do destabilizacji regionu, na którą rząd musiał w końcu zareagować.

Al Kaida zdaje się być tym szwajcarskim scyzorykiem, którego wielofunkcyjność sprawdza się w większości scenariuszy. Wysłana do Libii Al Kaida, uzbrojona w czołgi i miotacze granatów jest okrzyknięta przez pralki dla umysłów... przepraszam, przez "media wolnego, demokratycznego świata" ruchem demokratycznym, bojownikami o wolność i innymi śmiesznymi przydomkami. Gaddafi jednak - mimo swojej megalomani i innych problemów - jest reprezentantem Starego Świata i okazuje się wytrawnym strategiem i politykiem. Al Kaida i grupy wywrotowe nie były nigdy szkolone z myślą stawienia czoła regularnej armii i ich kampania zczęła zawodzić.

Rozpoczyna się wojna oszczerstw. A to Gaddafi "ucieka do Wenezuelii", a to "ostrzeliwuje ludność cywilną z samolotów" i wiele innych bzdur, które nie miały żadnego poparcia w faktach. W następstwie tych oszczerstw ONZ wydaje rezolucję n/t sytuacji w Libii, a prezydent Obama, bez zgody, czy choćby konsultacji Kongresu, rozpoczyna kampanię bombardowania suwerennego kraju i nazywa to "strefą bezprzelotową". Kiedy wydaje się, że hipokryzja tych ludzi nie może się już wspąć wyżej, Pentagon obiecuje, że nie będzie "naziemnej inwazji", podczas kiedy specjalne oddziały naziemne są nazywane "doradcami", lub "pracownikami pomocy humanitarnej".

Ktoś mógłby znaleźć tuzin krajów w Afryce, czy w Azji, gdzie ludność cywilna jest traktowana w okropny sposób i łamanie praw człowieka jest tam codziennością. Brak tam jednak pewnego ważnego składnika. Tym ważnym składnikiem są interesy Zachodu. Czy powyższa ilustracja oznacza, że kiedy kilku protestantów zostanie zabitych w USA przez policję, to Rosja, lub Chiny rozpoczną bombardowanie Waszyngtonu?

--

It’s Official: “Arab Spring” Subversion U.S. Funded

Infowars.com: It’s Official: “Arab Spring” Subversion U.S. Funded - rozszerzona wersja