ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011Nasze uaktualnienia RSS

Grazingsheep.com RSS Feed

Sun, 13 Feb 2022 21:50:10 PST
Pamiętamy wszyscy Johns Hopkins University, gdzie cały świat sprawdzał ile mamy nowych "zakażeń" i ile "śmierci" związanych z COVID-19? Od dekad ten uniwersyter jest zaangażowany w przeróżne badania...
Thu, 20 Jan 2022 23:53:30 PST
Na wniosek o udostępnienie danych statystycznych n/t śmierci spowodowanych wyłącznie chorobą COVID-19, brytyski urząd statystyczny,ONS (Office for National Statistics), udostępnił liczby zgonów...
Sun, 14 Dec 2021 20:53:30 PST
Obecnie, tzw. "zakażenia" są w Senegalu na poziomie zerowym. Media głównego nurtu załamują ręce, że ludzie w krajach afrykańskich wahają się brać szczepionkę...
Sun, 04 Jul 2021 20:01:15 PST
WhatsApp - własność Facebooka - został ukarany na rekordową sumę 267 milionów dolarów przez irlandzką organizację obserwującą użycie danych za nieuczciwe...
Sun, 21 Jun 2021 20:04:00 PST
CDC (Centers for Disease Control) jak również FDA (Food and Drugs Administration) odwołały test PCR firmy Innova. Wielka Brytania wydała ponad 3 miliardy funtów na ich zapotrzebowanie na te...
 


INTERESUJĄCE CYTATY

Wyłaniający się Nowy Światowy Porządek. Jak "oni" chcą to osiągnąć?

ORDO AB CHAO
(Porządek z Chaosu: poprzez chaos do z góry zaplanowanego porządku)

Znajdziecie tutaj trochę pobudzających, ożywiających cytatów, jak również cytaty globalistów, elitystów, prominentów, polityków i innych szamanów i kapłanów nowej "nauki" i religii.

Bez dalszych wstępów - zaglądnijmy na chwilę do umysłów ludzi, którzy stoją za tym co się obecnie rozgrywa na światowej arenie i zobaczmy efekty ich działań.

W ich własnych słowach...
 

Globalizm, Komunizm, Zielona Nauka i Religia

 

"Przez ponad 100 lat ideologiczni ekstremiści po obu stronach politycznego spektrum uczepili się dobrze nagłośnionych incydentów, by atakować rodzinę Rockefellerów za niezwykły wpływ, jak oni twierdzą, my mamy na polityczne i ekonomiczne instytucje. Niektórzy nawet wierzą, że należymy do tajnej kabały, działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie jako 'internacjonalistów', oraz spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę - jeden świat, jeśli chcecie to tak nazwać. Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny."

- David Rockefeller, "Wspomnienia", 2002

 

"50 lat to wystarczająco długi czas, by zmienić świat i ludzi w nim żyjących niemalże nie do poznania. Wszystko co jest potrzebne by tego dokonać, to solidna wiedza na temat socjalnej inżynierii, wyraźna wizja celu i... władza."

- Arthur C. Clarke, "Koniec Dzieciństwa"

 

"Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porządek [New World Order]."

- David Rockefeller*, 1991

* założyciel i honorowy sekretarz Rady Ameryk [Council of the Americas], Sekretarz Stowarzyszenia Ameryk [Americas Society], założyciel Forum Ameryk [Forum of the Americas], Sekretarz honorowy Rady Spraw Zagranicznych [Council on Foreign Relations], założyciel i honorowy sekretarz Komisji Trilateralnej [Trilateral Commission].

 

"Proces transformacji, choćby przyniósł rewolucyjne zmiany, najprawdopodobniej nie będzie przebiegał szybko, jeśli nie nastąpią katastroficzne i katalizujące wydarzenia - w rodzaju [ataku na] Pearl Harbour."

- Project for a New American Century (Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia) [www.newamericancentury.com], 2000

 

"Ziemia, ze względu na swoją unikalną naturę i ważną rolę jaką odgrywa w ludzkich siedliskach, nie może być traktowana jako zwykła własność, kontrolowana przez osoby prywatne, podlegające naciskom i niedomogom rynkowym. Prywatne posiadanie ziemi jest również głównym instrumentem akumulacji i koncentracji bogactwa i stąd, jeśli nie będzie powstrzymane, może się stać wielką przeszkodą w planowaniu i implementacji planów rozwoju... społecznej sprawiedliwości... a zdrowe warunki, środowisko dla ludzi może być osiągnięte jeśli ziemia jest użyta w interesach społeczeństwa jako całości. Dlatego publiczna kontrola użytku ziemi jest nieodzowna."

- Konferencja ONZ na temat Ludzkiego Osadnictwa, wstęp do "Agenda 21", Punkt 10. [to tak jakbyśmy czytali prace największych marksistów czy komunistów, którzy pałali nienawiścią do prywatnej własności. dejavu!]

 

"Teorię komunizmu można podsumować w jednym zdaniu: Zniesienie prywatnej własności."

- Karl Marks, autor "Manifestu Komunistycznego" i "Das Capital". Jeden z ojców komunizmu.

 

"Będziemy mieli rząd światowy, czy wam się to podoba czy nie; za waszą zgodą, lub poprzez zabór."

- James Warburg, Rada Spraw Zagranicznych (CFR) [Council on Foreign Relations]

 

"Niezliczone rzesze ludzi będą nienawidzić Nowy Światowy Porządek [New World Order] i będą umierać sprzeciwiając mu się. Kiedy usiłujemy dokonać ewaluacji jego obietnic, musimy pamiętać cierpienie przynajmniej jednej generacji malkontentów, wielu z nich całkiem miłych i pełnych wdzięku ludzi."

- The New World Order [Nowy Światowy Porządek], H.G. Wells, 1939

 

"Naszym zadaniem jest dać ludziom nie to co chcą, ale to co my zadecydujemy, że mają mieć."

- Richard Salant, Były Prezydent CBS News

 

"W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku... Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami."

- John Swinton, były szef personalny New York Times

 

Kontrola Populacji

 

"Celem ONZ jest selektywne zredukowanie populacji poprzez zachętę do aborcji, wymuszoną sterylizację, kontrolę ludzkiej reprodukcji; [ONZ] postrzega dwie trzecie ludzkiej populacji jako niepotrzebny bagaż, z potrzebą eliminacji 350 tys. ludzi dziennie."

- Jacques Cousteau, UNESCO Courier
[tak, tak, to ten sam miłośnik natury, Jacques Cousteau, którego filmy napewno widzieliście w telewizji]

 

"Pożywienie to władza. My używamy go do zmiany zachowań. Niektórzy mogą to nazwać przekupstwem. My się nie usprawiedliwiamy."

- Catherine Bertini, Dyrektor Światowego Programu Żywności ONZ [UN World Food Program]
[Czyjś komentarz: "Nie Katarzyno. Ja to nazywam szantażem; nazywam to zbrodnią; nazywam to ludobójstwem. Teraz wiecie dlaczego świat głoduje"]

 

"Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością by dopełnić tego dzieła?"

- Maurice Strong Podsekretarz Generalny ONZ. Sekretarz Generalny "Szczytu Ziemi 1992" [Earth Summit 1992]
Specjalny Asystent Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Annana.

 

"W poszukiwaniu nowego wroga, by nas zjednoczył, wpadliśmy na pomysł, żeby wykorzystać zanieczyszczenie środowiska naturalnego, niedobór wody, głód, itp., to powinno spełnić tą rolę... Wszystkie te zagrożenia są wywołane ludzką ingerencją... Prawdziwym wrogiem, wobec tego, jest sama ludzkość."

- Rada Klubu Rzymskiego (100 liderów-globalistów)

 

"Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250-300 milionów ludzi, czyli 95% redukcja obecnego poziomu, byłaby idealna."

- Ted Turner: Turner Broadcasting. Właściciel CNN ["Communist News Network" jak niektórzy żartobliwie nazywają tę korporację].
Mój komentarz: OK Ted, ty idziesz pierwszy! Daj nam dobry przykład...

 

Na początku 20 wieku pewien spostrzegawczy lekarz z Indiany, Dr W.B. Clarke, stwierdził "Rak był praktycznie nieznany dopóki nie zostały wprowadzone przymusowe szczepienia przeciw krowiance. Miałem do czynienia z dwustoma przypadkami raka i nigdy nie widziałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby."

- Wywiad z Dr Deanem Black przeprowadzony przez Gary'ego Nulla, 7.04.1995.

 

Różne

 

"Kiedy człowiek, który się mylił, dowiaduje się prawdy, albo przestaje się mylić, albo przestaje być uczciwym."

- Nieznany

 

"Jeśli kochacie bogactwa ponad wolność, komfort służalczości, raczej niż ożywiającą rywalizację wolnego świata, to idźcie do domu, odejdźcie stąd w pokoju. Nie prosimy was o radę, ani o pomoc. Przykucnijcie i liżcie ręce [buty], które was karmią [deptają]. Niech wasze łańcuchy spoczywają na was lekko i niech przyszłe pokolenia zapomną, że byliście naszymi rodakami."

- Samuel Adams

 

"Nie wiem jakie rodzaje broni będą użyte w Trzeciej Wojnie Światowej, ale wiem, że w Czwartej Wojnie Światowej będzie się walczyło kijami i kamieniami..."

- Albert Einstein

 

"Nie jest zadaniem rządu, by zapobiegać popełnianiu błędów przez obywateli; to jest zadaniem obywateli, by zapobiegać popełnianiu błędów przez rząd."

- Robert Houghwout Jackson, Główny Sędzia Norymbergskiego Trybunału Zbrodni Wojennych

 

"Wierzę, że instytucje bankowe są groźniejsze dla naszej wolności, niż armie stojące w gotowości."

- Thomas Jefferson

 

"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."

- autor nieznany

 

"Paranoja to znajomość wszystkich faktów."

- William S. Borroughs