ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011


 


Spotkanie Bilderbergów 2009

Krótkie podsumowanie tegorocznego spotkania Bilderbergów; Grupa elitystów chce decydować w tajemnicy o naszych losach.

Autor: RKiver, Grazingsheep.com, 2009.07 / Language: Polish
 

  

Jedyny portal tzw. głównego nurtu, który pojawił się na pierwszych dwóch stronach największej wyszukiwarki internetowej, Google, po wprowadzeniu słów "bilderberg 2009" to London Guardian. A to głównie za sprawą ich korespondenta wysłanego do Aten najprawdopodobniej w celu ośmieszenia "amatorów teorii spiskowych".

Korespondenci i zainteresowani ludzie są aresztowani w promieniu 3-4km od hotelu Nafsika Astir Palace w Vouliagmeni ok. 20km od Aten, miejsca tegorocznego spotkania Bilderbergów. Charlie Skelton z London Guardian był aresztowany do tej pory trzy razy, jest śledzony i zatrzymywany przez funkcjonariuszy w cywilnych ubraniach.

To jest dosyć smutna sytuacja, kiedy w moich poszukiwaniach jedynym źródłem informacji na temat spotkania głów państw, dygnitarzy, koronowanych głów, reprezentantow najwiekszych korporacji i mediów spotykających się by decydować o ekonomi, finansach i innych globalnych trendach, jest kilka alternatywnych portali i, w tym roku, London Guardian. Charlie Skelton skomentował tę sytuacje w wywiadzie dla Infowars.com z Alexem Jonesem w ten sposób: "Czy to wszystko, co dziennikarstwo na skali globalnej może dzisiaj zaprezentować?". To retoryczne pytanie padło po stwierdzeniu, że nie mógł znaleźć żadnej informacji na temat tegorocznego spotkania poza London Guardian, Prisonplanet.com, Infowars.com i kilkoma alternatywnymi mediami.