ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011


 


Były Członek Amerykańskiego Kongresu: ‘Widziałem Oddziały NATO Dekapitujące Libijczyków’

Walter Fauntroy oświadcza, że był świadkiem szokujących zbrodni wojennych

Autor: Paul Joseph Watson, Infowars.com, 2011.09 / Language: Polish / Original: English
 

Były Członek Amerykańskiego Kongresu: ‘Widziałem Oddziały NATO Dekapitujące Libijczyków’

Walter-FauntroyByły członek amerykańskiego kongresu, Walter Fauntroy twierdzi, że widział oddziały NATO obcinające głowy Libijczykom jako część akcji oblężenia w celu obalenia reżimu Gaddafiego - konflikt, który Fauntroy przypisuje geopolitycznej kampani rekolonizacji Afryki.

Fauntroy był członkiem kongresu reprezentującym Dystrykt Kolumbia w latach 1971 do 1991.

Udał się do Libii w ramach misji pokojowej, ale wkrótce musiał zejść do ukrycia, podczas kiedy wielu obawiało się, że został zabity. Kongresman jednak pojawił się z oświadczeniem, że był świadkiem żołnierzy NATO dokonujących zbrodni wojennych.

Zgodnie z raportem opublikowanym przez Afro.com Fauntroy "Patrzył jak francuskie i duńskie oddziały szturmowały małe wioski późno w nocy, obcinając głowy, raniąc i zabijąc rebeliantów i lojalistów, aby im pokazać kto jest panem".

"Rebelianci powiedzieli Fantroy, że europejskie oddziały powiedziały im, aby nie wychodzić z domu. Zgodnie z Fauntroy europejskie siły miały powiedzieć rebeliantom, 'Patrzcie, co zrobiliście'. Innymi słowy, Francuzi i Duńczycy dokonywali zbrodni, zawiadywali bombardowaniami i oddawali kredyt za to rebeliantom."

Zaszokowany tym, czego był świadkiem, Fauntroy uciekł spowrotem do USA, przyżekając, "Prawda o tym wszystkim wyjdzie na jaw".

Kongresman dodał, że głównym powodem udziału NATO w tej wojnie cywilnej jest zapobieżenie "jakimkolwiek usiłowaniom afrykańskich przywódców w zatrzymaniu rekolonizacji Afryki."

CNN potwierdziło, że Fauntroy był pośród członków mediów przetrzymywanych w hotelu Rixos zanim był uwolniony 25 sierpnia. Fauntroy twierdzi również, że miał okazję osobiście spotkać się z Gaddafim podczas swojego pobytu w Libii.

Jak podkreśliliśmy wcześniej, akty okrucieństwa były popełnione zarówno przez lojalistów Gaddafiego jak i rebeliantów. Jednak masmedia mają wstręt do donoszenia na temat mordowania i więzienia czarnych pracowników migrantów przez rebeliantów wspieranych przez zachód.

Wiele raportów międzynarodowych agencji humanitarnej pomocy potwierdza, że rebelianci zgarniają tysiące niewinnych czarnych migrantów i zwożą ich do obozów więziennych jako część masowych odwetów, włącznie z bezdyskryminacyjnym mordowaniem i torturami.

Czarni migranci i Afrykanie z obszaru pod-Sahary stanowią jedną trzecią populacji Libii. Ich mniejszość została zatrudniona przez Gaddafiego jako najemni wojownicy, ale rebelianci traktują ich wszystkich jak walczących wrogów, z rosnącą liczbą doniesień o znęcaniu się, mordowaniu i masowych aresztach.

Oddziały specjalnych sił NATO brały udział w działaniach naziemnych, dowodząc rebeliantami od miesięcy, w niedawnym ataku, który doprowadził Gaddafiego do opuszczenia swojej twierdzy w Trypolisie.

Niezależnie od stwierdzeń Fauntroy'a, fakt że NATO czekało podczas kiedy rebelianci, którymi dowodzili (również dowodzonych przez członków Al Kaidy), rozpoczęli ludobójstwo na czarnych Libijczykach, kompletnie przenicował tzw. "humanitarną" wymówkę dla militarnej interwencji NATO.

--

Former Congressman: ‘I Saw NATO Troops Behead Libyans’ - Infowars.com