GRAZINGSHEEP.COM   

Interesujące

W j.polskim

Prawda o Świecie
Polskie strony z główną częścią o charakterze forum. podobnej tematyce do tego działu: Globalizm, NWO, kontrolowane media, etc...
  

W j.polskim

Prawda
jeszcze nas zadziwi...
Blog, archiwum, linki i wiecej... Polskie strony o podobnej tematyce do tego działu:
    

W j.polskim

Nowy Horyzont
Forum poświęcone zagadnieniom podobnym do tych, ktorymi zajmuje sie GrazingSheep.com. Zachecamy do odwiedzenia.
    

W j.polskim

Archiwum NWO
Nasza baza danych zawierająca info. n/t materiałów związanych z tematami poruszanymi na naszych stronach..
  

W j.polskim

Teoria Pieniądza
Dowiesz się jak współcześnie tworzy się niewolnictwo oraz dlaczego większość swojego czasu pracujesz na innych.
  

W j.ang.....

Prison Planet
Anglojęzyczne strony poświęcone zagadnie -niom światowego rządu, utraty wolności osobniczych, okultowi w polityce i sztuce, zabójstwom politycznym i wielu innym...

Sponsorzy

Studio PlanArt -
Mapy Poligrafia Web Design w Krakowie
www.planart.com.pl

   

 

 

 

 

 

 

GrazingSheep.com
Globalizm: elity władzy, ONZ, EU, banki, Watykan, iluminati, masoni, ruch ekumeniczny, "ekologia" (bogini Gaia), ogólnoświatowa religia, stan policyjny, bilderberg...

 Home | Artykuły | Doniesienia | Linki | Info | Kontakt 

 Biblia/Duch. | Globalizm | Nauka/Zdrowie/Edukacja | Prześladowania | R�żne 

W nagłówku tej sekcji widnieją luźne nazwy organizacji, ruchów, trendów, itp., które zdają się być, w niektórych przypadkach przynajmniej, dosyć odległymi sobie ciałami, czy zjawiskami. Co te wszystkie fenomeny mają z sobą wspólnego? Krótko mówiąc, dążą do zjednoczenia całego świata w jenym, feudalnym systemie, gdzie władza będzie sprawowana przez elitę "oświeconych", którzy wiedzą lepiej jak ty i ja mamy żyć, co mamy jeść, w co wierzyć, jak i kiedy się kochać, czy jak się ubierać. Jeśli brzmi to dla kogoś jak koncept wzięty z opowiadania Sci-Fi, to wystarczy poczytać dostępne zapiski ludzi, którzy mają największy wpływ na kształt dzisiejszego świata (nie, to nie są prezydenci największych światowych mocarstw...).    NWO wrench
x.gif (42 bytes)

 

 

 

 
Zbiór różnych tematów
MSK (Międzynarodowy Sąd Kryminalny), ONZ, Technologie, Terroryzm, Stan Policyjny, Tajne Stowarzyszenia 
x.gif (42 bytes)

 

2009

- Bilderberg 2009 - [[2009.07]
Krótka nota n/t spotkania Bilderberg 2009.
Oprac: RKiver
 

2008

- Bilderberg 2008 - [2008.06]
Tegoroczne spotkanie Grupy Bilderberg w USA. Troche ogólnych informacji na temat Bilderberga 2008 i nastawienia mediów to tej grupy, oraz lista uczestników spotkania.
Oprac: RKiver
 

2006

- Bilderberg 2005 W Zdjęciach - [2006.05]
Spotkanie Grupy Bilderberg w 2005 ilustrowane zdjęciami i uwagami na temat kogo/co przedstawiaja. Artykuł zawiera również informacje na temat planowanych rozmów na tegorocznym spotkaniu (czerwiec 2006), nieco podłoża tej grupy, oraz listę gości ubiegłorocznego spotkania.
(Uwaga: strona zawiera sporo zdjęć, stąd może zająć chwilę, żeby się załadowała...)
Oprac: RKiver
 

2005

- Iluminaci - Co Oni Wiedzą? - [09.2005]  
Jest to nieco chaotyczny zbiór informacji i obserwacji na temat rządzącej światowej elity. Może jednak pomóc czytelnikowi zdać sobie sprawę, że takie siły rzeczywiście istnieją i kontrolują wiele aspektów naszego życia. Artykuł jest osadzony w kontekscie gry planszowej Stevena Jacksona, Illuminati.
Oprac: RKiver

- 11 Wrzesień 2001 - Niewygodni Świadkowie - [08.2005] 
Coraz więcej dowodów pojawia się w odniesieniu do wypadków z 9/11. Coraz więcej ludzi wychodzi na światło dzienne i dodaje swoje przeżycia, obserwacje i inne informacje na temat tych niesławnych wypadków. Wielu zdaje sobie sprawę, że naświetlenie tych zagadnień może polepszyć sytuację w odniesieniu do powszechnego stanu wiedzy na ten temat i przyczynić się do obudzenia śpiących królewiczów i księżniczek z ich letargicznego snu. Ujawnia to również świetnie rolę mediów w tym spisku - bo trudno to inaczej nazwać. Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu...
Autor: Christopher Bollyn / Tłumaczenie i komentarz: RKiver

- Terroryzm - cz. I - [07.2005]  
W świetle ostatnich ataków terrorystycznych w Londynie ten temat zdaje się być na czasie. Te ostatnie wydarzenia stały się motywacją do wzięcia tego zagadnienia na paletę. M.in. będziemy usiłowali odpowiedzieć na kilka pytań, które powinny być zadane przez policję, służby, rządy, prasę i telewizję. Jak dotąd są zadawane jedynie przez niektóre alternatywne i niezależne grupy, organizacje i badaczy.
Oprac: RKiver

- Grudniowe Tsunami - [01.2005] 
Troche informacji w szerszym kontekscie na temat tsunami w Azji. Informacje, które niekoniecznie znajdą sie w waszych gazetach, doniesieniach telewizyjnych, czy radiowych. Również troche obserwacji i przemyśleń związanych z tą niedawną tragedią.
Oprac: RKiver
  

2004

- Jakie "Obozy Śmierci"? (czyli, "odgrzane przeboje") - [09.2004]  
Polityka demonizacji Milosevica, byłego rządu Jugosławii i Serbów jest kontynuowana przez media zachodnie. Szczególnie w przeddzień odnowienia procesu Milosevica należy przygotować publikę i "przypomnieć im" jakim był potworem. Jest to dobry przykład i unaocznienie opłakanego stanu mediów, które, jeśli nie okłamują nas otwarcie, to (w najlepszym przypadku) bezkrytycznie zamieszczają fałszywą informację, bez żadnej weryfikacji rzeczywistego stanu.
Oprac: RKiver (w oparciu o materiały stron TENC)

- Bilderberg: Kto Rządzi Światem - [06.2004]
Bilderberg to luźna grupa luminarzy światowych finansów, ekonomi, polityki i akademi. Tajne spotkania tej grupy odbywają się corocznie, ale media są bardzo skąpe w informacje o ich zgromadzeniach pomimo, że byłby to wspaniały temat na kaczkę dziennikarską - jeśli nie coś bardziej dogłębnego i interesującego. Fakt takiego grobowego milczenia jest interesujący sam w sobie.
Oprac: RKiver

- Myśli i Doniesienia w 15 Rocznicę Wydarzeń na Tian An Men - [06.2004]
Kilka doniesień i myśli związanych z 15 rocznicą krwawych wydarzeń na placu Tian An Men w Pekinie w 1989 roku. Protesty studentów w 1989, to tylko jedno z wielu wydarzeń; Chiny ciągle zaciskają kleszcze wokół dysydentów i działaczy demokratycznych; cenzura jest codziennością życia w Chinach; czego możemy się nauczyć, co wywnioskować z tej sytuacji...
Oprac: RKiver
  

2003

- Międzynarodowy Sąd Kryminalny - [10.2003]
Oto krótkie podsumowanie problemów legalnych z MSK w Hadze, który stoi w bezpośredniej sprzeczności z większością zachodnich systemów legalnych, oraz z narodową suwerennościa. Artykuł napisany z perspektywy mieszkańca USA, odnoszący się jednak do większości systemów europejskich i wielu innych na świecie.
Tłum: RKiver

- Zasłyszane i Widziane - [10.2003]
To jest jeden z "przedruków" organizacji Nowe Szaty Cesarza na naszych stronach, pochodzący z 1999 roku. Artykuł Diane Johnstone opisuje potworne przeinaczenia w medianch na temat sytuacji w Jugosławi podczas wojny bałkańskiej.
Autor: Diane Johnstone / Tłumacz nieznany

- Chiny: Kamera Na Każdym Rogu - [07.2003]
Model stanu policyjnego - czyżby tak różny od tego, co znamy ze swoich własnych podwórek (gdziekolwiek czytelnik może się znajdować). Nasza własna korespondencja z Chin.
Oprac: RKiver

- Gary Kah: Odkrywając ksztalt Nowej Globalnej Cywilizacji - [03.2003]
Tłumaczenie periodycznego listu do czytelników publikowanego na stronach Gary'ego Kah, badacza nowego światowego porządku, kultów, okultu, New Age i pokrewnych zagadnień z perspektywy ewangelicznego chrześcijaństwa. Gary i jego współpracownicy przybliżają nam problemy powstające wraz z wyłanianiem się nowej, światowej religji. 
Autor: Gary Kah / Tłum: Michał W.
  

2002

- Gdzie Się Podziały Wszystkie Ciała? - [09.2002]
"Przedruk" artykułu organizacji Nowe Szaty Cesarza z 1999 roku. Uważamy, że temat jest jak najbardziej na czasie, mimo że artykuł pochodzi sprzed kilku lat. 
Autor: Gen. Lewis MacKenzie / Tłumacz nieznany

- Trybunał W Hadze Wykoleja Się - [07.2002]
Interesujące rewelacje na temat procesu Slobodana Milosevica w Hadze. O co tu naprawdę chodzi?!
TENC / Tłum: RKiver

- Kryzys Nadchodzi - Finanse 2002 - [01.2002]
Niepokoje i niewesołe prognozy finansowe w globalnej perspektywie. 
Oprac: Michał W.
  

wcześniejsze artykuły...

- Globalizm, ONZ - [2000]
Artykuł z uaktualnienia elektronicznego wydawnictwa Koinonia House na temat zamierzeń i planów ONZ.
KHouse / Tłum: RKiver

- Nowe Technologie i Tendencje  [Własne opracowanie [1998]
Zarys/szkic niektórych problemów wyłaniających się zza horyzontu.
Ten artykuł zdecydowanie domaga się odświeżenia. Tyle nowych tendencji i trendów pojawia się niemal każdego dnia, że trudno pozostać z nimi "na bieżąco" w tym natłoku informacji. Ale może to posłużyć za odskocznię do stwierdzenia jak daleko posunęliśmy się w tym zakresie w ciągu ostatnich kilku lat - możecie to potraktować jak zamrożoną klatkę filmową.
Oprac: RKiver


 

 
Artykuły Dr Stana Monteitha / Radio Liberty
Globalizm, tajne stowarzyszenia, Iluminati, masoneria, kontrola populacji  
x.gif (42 bytes)
  

Dr Stanley Monteith jest byłym lekarzem, pediatrą. Jego program Radio Liberty zajmuje się takimi zagadnieniami jak dochodzenie prawdy w zakresie historii, polityki, edukacji, medycyny i zakulisowych działań, nurtów i tendencji kulturowych w naszych czasach i na przestrzeni dziejów. Jego coraz popularniejszy program, Radio Liberty, można odbierać na wielu stacjach w USA, na falach krótkich, oraz poprzez Internet. Ma swoich słuchaczy na całym świecie, włącznie z Polską.

Radio Liberty posiada, oprócz codziennych programów emitowanych na żywo, przez radio, oraz Internet, ponad miesiąc zarchiwizowanych programów w formacie RealMedia (potrzebny jest RealPlayer).

Adres stron Radio Liberty: www.radioliberty.com
Wiecej informacji (w j. ang.) znajdziecie na w/w stronach.

Materiały Radio Liberty należą do kategorii tych, które dadzą wam podstawy do zrozumienia tego co się obecnie dzieje na świecie w sferze polityki, ekonomii, duchowości/religii, oraz wyłaniającego się nowego, światowego porządku/rządu. Poniżej znajdziecie kilka tłumaczeń miesięcznego wydania listu Radia Liberty.

- Kamienny Monument z Georgii 
[
Tłumaczenie artykułu - [11.2001]
Wytyczne okultu dla 'nowej ery'.
Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: Michał W.

- Co to jest demokracja - kilka mysli 
[
Tłumaczenie fragmentu]
Polityka, ustroje. Kilka myśli na temat demokracji.
Fragment miesięcznego listu.
Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

- Co to jest Kontrola Populacji? 
[
Tłumaczenie fragmentu]
Kontrola populacji.
Tłumaczenie fragmentu miesięcznego listu z listopada 1998.
Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

- Geneza i Cele ONZ 
[
Tłumaczenie miesięcznego wydania]
Powstanie i cele ONZ.
Tłumaczenie miesięcznego listu z sierpnia 2000.
Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

- Eugenika - rywalizacja z Bogiem 
[
Tłumaczenie miesięcznego wydania]
Eugenika, rywalizacja z Bogiem, tysiącletnia rzesza i światowy rząd.
Tłumaczenie miesięcznego listu z września 2000.
Autor: Dr. Stan Monteith / Tłum: RKiver

- Masoneria, Illuminati - co wiemy na ich temat? [06.2002]
[
Tłumaczenie miesięcznego wydania]
Analiza elit władzy. Z wykorzystaniem badań Dr. Dennisa Cuddy.
Tłumaczenie większości miesięcznego listu z kwietnia 2001.
Autor: Dr. Stan Monteith, Dr. Dennis Cuddy / Tłum: Michał W.

- Elity i ich wplyw na swiat 
[
Tłumaczenie miesięcznego wydania]
Analiza elit, ich siła i wpływ na Amerykę i świat. W oparciu o traktat Dr. Dennisa Cuddy.
Tłumaczenie miesięcznego listu z lipca 2001.
Autor: Dr. Stan Monteith, Dr. Dennis Cuddy / Tłum: RKiver


 

 
Inne
Cokolwiek nie znalazło swojego miejsca w innych podsekcjach... 
x.gif (42 bytes)

  
- Cytaty Globalistów, itp.
Jak tytuł wskazuje: zbiór cytatów, które mogą niektórym ludziom otworzyć oczy na mentalność ludzi, którzy popychają nas w stronę ogólnoświatowego rządu.
Oprac: RKiver


- "Archiwum Nowego Światowego Porządku" - [2005.10] 
Archiwum dokumentujące istnienie wielu pozycji, które mogą komuś pomóc dostrzec zjawiska omijane w codziennej prasie i doniesieniach telewizyjnych, czy na portalach dużych korporacji zajmujących się "żurnalizmem", "doniesieniami", itp. Są to zasoby, które wymagają jeszcze dużo pracy, ale w miarę możliwości i dostępnego czasu, będziemy dodawać nowe pozycje i usprawniać tę sekcję tak, aby jak najlepiej służyła badaczom i dociekliwym...
Oprac: RKiver