ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011


 


Satyra - Deesillustration.com - niebezpieczne szczepionki
Ilustracja: Dees illustration

Dwadzieścia Faktów Na Temat Szczepionek O Których Nie Dowiecie Się Od Rządu

Nota: Kompilacja została stworzona w perspektywie sytuacji w USA - bodajże najbardziej szczepionej populacji.

Autor: Catherine J. Frompovich, VacTruth.com, 2011.10.25 / Language: Polish / Original Language: English
 

 
 

Dwadzieścia Faktów Na Temat Szczepionek O Których Nie Dowiecie Się Od Rządu

 1. W 1868, 1873 i 1881 szczepienia przeciwko ospie w USA doprowadziły do alarmującego rozpowszechnienia trądu jak doniosła Komisja Zdrowia.
 2. W 1883 została opublikowana ewidencja problemów związanych ze szczepionkami dokumentująca ponad 400 śmierci w wyniku szczepień.
 3. W 1900 syndykat Rockefeller i JP Morgan wykupił Encyklopedia Britannica i usunął wszelką nieprzychylną informację i odnośniki na temat szczepionek.
 4. W 1917 podczas pierwszej wojny światowej żołnierze, którzy otrzymali szczepienia przed wysłaniem ich do Europy padali martwi w wyniku dziwnego syndromu, który zdawał się atakować jedynie młodych ludzi.
 5. W 1928 [27 sierpnia] Liga Narodów [organizacja poprzedzająca ONZ] opublikowała raport na temat encefalitis (zapalenie mózgu), który stwierdził że "po-szczepionkowy encefalitis z którym mamy do czynienia stał się problemem samym w sobie... nowe, a w kazdym razie nieoczekiwane, czy nierozpoznane ryzyko wiąże się ze szczepieniami...".
 6. W 1942 Amerykański Sekretarz Obrony, Henry L Simpson, wydał raport, który stwierdzał, że "Niedawne doświadczenia ze szczepionką przeciwko żółtej febrze dały rezultat 28.505 przypadków Hepatitis z 62 przypadkami śmiertelnymi".
 7. Eksperymentalne szczepienia w szkole Willowbrook miały miejsce pomiędzy latami pięćdziesiątymi i rokiem 1972, kiedy to umysłowo upośledzone dzieci były intencjonalnie zakażane hepatitis w usiłowaniach by znaleźć szczepionkę.
 8. W 1952 gazeta The New York Times doniosła, że blisko 50% przypadków polio u dzieci w wieku pomiędzy 5 i 14 lat miały miejsce u dzieci, które otrzymały szczepienia przeciwko polio.
 9. W 1972 wynalazca szczepionki przeciwko polio, Jonas Salk, zeznawał przed podkomisją senatu, że niemalże wszystkie epidemie polio od 1961 roku były wynikiem, lub były bezpośrednio spowodowane przez szczepionkę polio podawaną doustnie.
 10. Gazeta The Lancet donosiła w 1976 roku, że szczepionki nie chronią odpowiednio przed kokluszem, a 1/3 zarejestrowanych przypadków miała miejsce u dzieci w pełni zaszczepionych.
 11. Gazeta The Lancet doniosła w 1977 roku, że szczepionka przeciwko kokluszowi nie zademonstrowała żadnej ochrony u noworodków.
 12. Magazyn Science doniósł w 1977 roku, że ok. 26 procent dzieci otrzymujących szczepionkę przeciwko różyczce wykształca artretyzm.
 13. W 1986 Archiwa Chorób Dziecięcych, vol. 59, nr. 2, pp. 162-65 donosiły, "Od czasu zmniejszenia ilości szczepień przeciwko ksztuścowi [sic], ilość przypadków hospitalizacji i śmierci związanych z kokluszem nieoczekiwanie spadła.... Powaga ataków i komplikacje wśród hospitalizowanych dzieci pozostały zasadniczo bez zmian."
 14. W 1986 amerykański kongres uchwalił Akt Kompensacji Szkód spowodowanych Szczepieniami.
 15. W 1988 Akt Kompensacji Szkód spowodowanych Szczepieniami otrzymał fundusze.
 16. W 1994 gazeta The Lancet doniosła, że występowanie astmy jest pięciokrotnie wyższe u szczepionych dzieci, niż u nieszczepionych.
 17. W 1996 Manuał Merck'a opublikował, że autoimmunizacyjne choroby mogą być inicjalizowane tkanką pochodzącą z mózgu zwierząt znajdującą się w szczepionkach.
 18. W 1999 gazeta The Lancet opublikowała, że w Rosji miało miejsce 15.229 przypadków dyfterii podczas kiedy większość dzieci posiadała pełną imunizację.
 19. Zgodnie z NIH, japońskie badania z 2002 roku o nazwie, "Rozwój Polityki Szczepień w Japoni", dokumentuje liczbę autystycznych dzieci w Japoni rosnącą i malejącą wprost proporcjonalnie do liczby szczepionych dzieci w tym kraju.
 20. W 2006 roku doniesienia wskazały rosnącą liczbę przypadków polio w Nigerii mimo niemalże powszechnej imunizacji w tym kraju.

Nasza nota...

Są to tylko sporadycznie wybrane przykłady nieskuteczności szczepień, a co gorsze, w dużej mierze ich szkodliwości. Nikt nie musi być zwolennikiem teorii spiskowych, aby dojrzeć tendencyjność polityki, raportów i działań ONZ, rządów i wysoko sytuowanych osobistości i rodzin, które od wielu lat usiłują przepchnąć politykę szczepień. Często dokonywane jest to w ramach "pomocy" dla tych mniej rozwiniętych gospodarczo państw. Rodzina Rockefeller, a obecnie Gates (Bill i Melinda; Gates Foundation) są znani ze swojej agresywnej polityki depopulacji planety. Bill Gates przyznał, czy też wyrwało mu się w czasie jednej konferencji, że polityka szczepień jest jednym z lepszych narzędzi w zakresie kontroli populacji (można znaleźć to wideo w zasobach różnych archiwów mediów; patrz: Google, Youtube, Archive, etc.).

Na stronach Vactruth.org znajdziecie wiele anglojęzycznych zasobów związanych z tym tematem. Sam artykuł zawiera wiele referencji w sekcji komentarzy (link poniżej).

--

20 facts about vaccines you won’t likely see on a government website