Rzeczywistość jest dla nas wynikiem tego, czemu (komu) pozwolimy kształtować nasze postrzeganie świata...
Jeśli będą to przekaziory, to nasze działania i myśli będą podporządkowane programowi masmediów.


ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011






 


W DONIESIENIACH - archiwum

...
 

Czlonek rosyjskiej Dumy mowi: Jestesmy w przededniu III wojny swiatowej

Konsekwencje rozpoczêtych dzia³añ wojennych w Iraku na d³u¿sz± metê s± nie do przewidzenia

2003.3.20, Michal W.

Prezydent Putin w rozmowie z Georgem Bushem we wtorek, wyra¿a³ ¿al z powodu podjêcia decyzji o wysuniêciu ultimatum, w czasie kiedy ministerstwo zagraniczne ostrzega³o, i¿ atak na Irak bez zgody ONZ mo¿e doprowadziæ do „konfrontacji cywilizacji.”
„Putin wyrazi³ ¿al w zwi±zku z decyzj± Waszyngtonu, oraz z niepowodzeniem starañ dyplomatycznych maj±cych osi±gn±æ wzajemny kompromis,” napisa³a prasa na Kremlu w zwi±zku z rozmow± telefoniczn± prezydentów.

Igor Siergiejew, doradca Putina do spraw bezpieczeñstwa narodowego, ostrzeg³ ¿e wojna w Iraku „mo¿e wywo³aæ nieprzewidziane konsekwencje dla bezpieczeñstwa narodowego.”


Deputowani Dumy od³o¿yli g³osowanie nad ratyfikowaniem traktatu rozbrojeniowego z USA.
Siergiej Sziszkarjow, wiceprzewodnicz±cy komisji spraw zagranicznych Dumy, bezpo¶rednio powi±za³ odroczenie traktatu z ultimatum Busha.
„Powa¿nie rozwa¿amy ratyfikacjê, ale ten krok nie jest s³uszny,” powiedzia³ agencji Reuters.

Stoimy w przededniu III wojny ¶wiatowej. Konsekwencje rozpoczêtych dzia³añ wojennych w Iraku na d³u¿sz± metê s± nie do przewidzenia.”


--

Disinformation.com
Zrodlo artukulu w The Moscow Times
The Moscow Times