ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Interesujące Cytatay

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011"Sponsorzy"

Studio PlanArt
Mapy, Poligrafia, Web Design w Krakowie
www.planart.com.pl
 


Nasze uaktualnienia RSS

Grazingsheep.com RSS Feed

Thu, 02 Nov 2017 15:10:00 PST
4 Listopada 2017 ma być początkiem komunistycznej rewolucji w USA...
Tue, 18 Oct 2017 23:10:00 PST
Oszałamiające nowe technologie leczenia tkanki...
Tue, 10 Oct 2017 23:30:00 PST
Jedzmy mocno przetworzone i zaprawione chemią pożywienie, będzie nam lepiej...
Tue, 10 Oct 2017 23:00:00 PST
Założyciel Facebook usiłuje promować swoje produkty w czasie klęski żywiołowej.
Sat, 07 Oct 2017 09:40:00 PST
Artykuł Kochany Numerolog otrzymał nowy format i został przeniesiony do właściwej sekcji.

W DONIESIENIACH

Co donoszą media...
 

New York Times Promuje Komunistyczną Rewolucję

2017.11.2, RK

Całostronowa reklama nowej bolszewickiej rewolucji pojawiła się w The New York Times 1 listopada 2017. Reklama nawołuje do ogólnokrajowych demonstracji i protestów 4 listopada przeciwko prezydentowi Trumpowi i jego "reżimowi".

"Ten Koszmar Musi Się Skończyć: REŻIM TRUMP/PENCE MUSI ODEJŚĆ!" To można przeczytać wydrukowane tłustą, wielką czcionką w górnej części reklamy. Dalej czytamy, "Przyłącz się do tysięcy, którzy zgromadzą się w miastach i miasteczkach w całym kraju. Ruch protestów, który będzie kontynuowany dniem i nocą, rosnąc, dopóki nie urośnie w miliony... zdeterminowany nie zatrzymać się dopóki ten reżim nie zostanie odsunięty od władzy." Dalej podąża data rozpoczęcia protestów i nawoływania do odwiedzenia ich stron i dowiedzenia się jak można się przyłączyć do ich rewolucji.

Reklama została stworzona i umieszczona w The New York Times przez organizację Refuse Fascism fundowaną przez miliardera George'a Soros'a - małe zaskoczenie. Ale tutaj mamy ciekawostkę. George Soros niedawno zasilił swoje wywrotowe organizacje bezprecedensową sumą... (polecam, aby czytać dalej w pozycji siedzącej) 18 miliardów dolarów! Najwyraźniej jego dotychczasowe wydatki na przewroty rządów, nawoływanie do przemocy i podziałów w różnych krajach nie były wystarczające.

Jeżeli komuś mogło to umknąć na przestrzeni poprzednich dziesiątek lat, to teraz trudno nie dostrzec, gdzie są skierowane sentymenty NY Times i im podobnych w ciągu ostatniego roku.

Infowars.com

 

Inne Doniesienia


Wojna Przeciwko Kryptowalutom --- 2018.6.13, RK

Dla tych którzy nie wiedzą, John McAfee, to ekscentryczny założyciel jednej z największych kompanii oprogramowania antywirusowego, którą później sprzedał. Ostatnimi laty McAfee obrócił się w entuzjastę i aktywistę kryptowalut. Obecnie ostrzega nas ...

5-dniowy Odpoczynek od Facebooka Redukuje Poziom Stresu --- 2018.4.4, RK

Nowe badania w Australii wskazują, że użytkownicy, którzy zrobili sobie pięciodniową przerwę w bombardowaniu się ciągłymi uaktualnieniami, bezużyteczną nawałą informacji i wysyłania tekstów i komentarzy, mieli niższe poziomy stresu. Badacze dokona ...