Rzeczywistość jest dla nas wynikiem tego, czemu (komu) pozwolimy kształtować nasze postrzeganie świata...
Jeśli będą to przekaziory, to nasze działania i myśli będą podporządkowane programowi masmediów.


ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Interesujące Cytatay

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011"Sponsorzy"

Studio PlanArt
Mapy, Poligrafia, Web Design w Krakowie
www.planart.com.pl
 


W DONIESIENIACH - archiwum

...
 

9/11 Nie Chce Odejsc W Niepamieć

Piąty rok od wydarzeń 9/11 (prawdziwe) pytania na ten temat nie uzyskały odpowiedzi

2006.4.5, R-Kiver

Ostatnio pytania na temat 9/11 powracają ze wzmorzoną energią za sprawą Alexa Jonesa, aktywisty, producenta filmów dokumentalnych, gościa wielu programów radiowych i telewizyjnych, oraz gospodarza programu radiowego i telewizyjnego (program radiowy Alex Jones Show, oraz cotygodniowy program Info Wars w telewizji kablowej).[1,2] Alex pojawił się w programie CNN, Showbiz Tonight 23 marca, oraz następnego dnia, ze względu na olbrzymią popularność emisji z poprzedniego dnia.

Aktor Charlie Sheen
    Wywiad z Alexem Jones'em był następstwem wywiadu, który on przeprowadził ze znanym aktorem, Charlie Sheen'em, kilka dni wcześniej i który to wywiad spowodował prawdziwe oberwanie chmury. Stanowisko Sheen'a - ze względu na fakt, że jest znaną postacią w Hollywood (Czerwony Świt, Platoon, i doprawdy bardzo długa lista tytułów filmów, sitcom'ów i innych programów) - jest tak drażliwe dla establishmentu mediów i polityki, że przez ponad 3 dni doniesienia na temat tego wywiadu były cenzurowane przez Google (które ma już solidną historię cenzurowania portali z przyczyn politycznych). Duże media usiłowały przeczekać tę nawałę doniesień w niezależnych wydawnictwach i alternatywnych mediach, ale po kilku dniach skapitulowały - zapewne, aby nie stracić na wiarygodności i nie skompromitować się kompletnie.

Charlie Sheen nie jest specjalistą saperem, inżynierem, czy specjalistą od terroryzmu, ale odrobił swoje zadanie jak należy i od czterech lat spędza dużą część czasu wolnego od pracy na badanie zagadnień związanych z wydarzeniami z 11 września 2001 i im pokrewnych. Nie jest jedyną postacią w Hollywood wypowiadającą się z niedowierzaniem na temat oficjalnej pozycji rządów w odniesieniu do 9/11. Wielu aktorów wypowiadało siê w podobny sposób na ten temat, ale niewielu miało odwagę, żeby postawić swoją karierę aktorską i swoją przyszłość na lini.

W ankiecie internetowej CNN, otwartej przy okazji pierwszej emisji wywiadu z Alexem Jones'em, ilość partycypantów zgadzających się ze stanowiskiem Sheen'a przekroczyła 80%. Niedługo po tym CNN zamkneło ankietę i stwierdziło, że nie jest to właściwe medium odzwierciedlające opinię publiczną... Brawo, ze pozwolili przynajmniej na dwa dni wolności w ich miediach!

Żeby wbić gwóźdź do trumny - chyba na fali popularności tych dwóch emisji CNN - MTV miało krótki wywiad telefoniczny z Alexem Jones'em. Ci, którzy mają ochotę ściągnąć i oglądnąć ten krótki fragment, mogą to uczynić podążając za linkiem poniżej.[3] Dodaliśmy ten clip do naszych zasobów, bo jest to doprawdy warte wszystkie pieniądze, kiedy możecie dostrzec strach i olśnienie na twarzach niektórych z tych młodych ludzi spędzonych do studia MTV. Nie ulega wątpliwosci, że dostali wiêcej, niż się spodziewali po typowej imprezie MTV, która miała zapewne polegać na tym, żeby się zabawić, "być w telewizji", pośmiać się z jakiegoś wariata, który rozpowszechnia szalone teorie spiskowe... Ale pozwólcie Alexowi mówic przez więcej niż 30 sekund, a on dostarczy "śmiertelną dawkę" informacji. Jestem przekonany, że wielu z tych młodych ludzi, jak również tysiące przed telewizorami, bedzie teraz usiłowało dociec, co się naprawdę stało 11 września 2001.
 
--
Mozliwe, ze ta "otwartość mediów" jest częścią polityki zmierzającej do przygotowania społeczeństwa na zmiany w rządzie USA. Obecnie można dostrzec poważny spadek popularności prezydenta Busha - nawet wsród członków jego partii. Otrzymuje on coraz więcej krytycyzmu ze wszystkich stron. Możliwe, że ten frontman zostanie przedwcześnie wymieniony na innego. Ale zobaczymy...
 

InfoWars.com - jeden z portali Alexa Jones`a
PrisonPlanet.com - jeden z portali Alexa Jones`a
Fragment programu MTV z Alexem Jones`em w formacie Windows Media Video (4:23, 6 MB+)